ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
dashurie gashi loja ismajli numrin anglisht elvana gjata komandat meda BAJRAM druri krasniqi beqiri nika celular nokia double shkronja dashuri murlan PORNO kosoves genta 2012 numri
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Bayern fiton derbin kundėr Schalkes

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Bayern fiton derbin kundėr Schalkes   Mon Nov 10, 2008 1:12 am


Bayern fiton derbin kundėr Schalkes
Superderbi i javės sė dymbėdhjetė nė Bundesliga ndėrmjet Schalke 04 dhe Bayern Munichut qė u zhvillua sot nė Veltins Arena, i ka takuar skuadrės mysafire e cila ka fituar me rezultat 2-1.
Me tė filluar ndeshja u pa se do tė zhvillohet njė takim shumė i bukur ndėrmjet rivalėve gjermanė, pasi qė nė minutėn e tretė tė ndeshjes sulmuesi italian Luca Toni krijoi epėrsinė pėr skuadrėn bavareze.

Mirėpo, vendasit e Schalke nuk lejuan qė tė zgjaste ky gėzim i mysafirėve dhe vetėm dy minuta qėndruan nė disavantazh dhe barazuan me anė tė Farfan nė 1-1.

Superylli i Bayernit, Frank Ribery, pas njė kombinimi tė shkėlqyeshėm me Ze Roberton e mposhti portierin Neuer, duke ia dhėnė sėrish epėrsinė skuadrės mysafire dhe mė vonė u pa se ky ishte goli i fitores.

Nė vazhdim tė ndeshjes pati shumė raste nė tė dyja anėt. Schalke ishte kėrkuese e golit tė barazimit, mirėpo disa herė ka mundur tė ndėshkohet nga kundėrsulmet e kampionėve.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Bayern fiton derbin kundėr Schalkes
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sport-
Kėrce tek: