ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Rihanna sėmuret nė koncert

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Rihanna sėmuret nė koncert   Mon Nov 10, 2008 1:07 am


Rihanna sėmuret nė koncert
Superylli i muzikės R&B, Rihanna, ėshtė ankuar se ėshtė e sėmurė gjatė koncertit tė saj nė Sydney tė Australisė, me ē’rast ndihmėsit mjekėsor ishin thirrur pėr t’i ndihmuar.
Kėngėtarja ishte duke performuar nė Acer Arena tė Sydneyt sė bashku me tė dashurin e saj Chris Brown, ndėrkohė qė nuk ishte ndier mirė dhe ishte larguar ngadalė prapaskene, pėr tė kėrkuar ndihmė mjekėsore, ndėrsa Brown ėshtė dashur ta pėrmbyllte vetė koncertin.

Zėdhėnėsja e saj, Amanda Silverman, ėshtė munduar ta fshehė situatėn duke deklaruar: “Aty ka qenė shumė nxehtė dhe pasi Rihanna e kishte kryer pjesėn e saj, ajo ka dalė prapaskene dhe ėshtė ulur tė pushojė dhe tė pi ujė pėr t’u freskuar. Ajo aktualisht ndjehet shumė mirė dhe do ta vazhdojė koncertin e aranzhuar pėr nesėr”.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Rihanna sėmuret nė koncert
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: