ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Fillon "Albania Fashion Week"

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Fillon "Albania Fashion Week"   Mon Nov 10, 2008 1:07 am


Fillon "Albania Fashion Week"
Java e Modės "Albania Fashion Week", Pranverė -Verė 2009, njė nga aktivitetet mė tė rėndėsishėm tė modės nė Shqipėri, ka nisur tė premten nė Tiranė.
Sipas presidentes sė Dhomės Kombėtare tė Modės Shqiptare, Diana Cekodhima, nė kėtė aktivitet do tė shprehen tendencat e modės shqiptare tė koordinuara me ato botėrore dhe pėr herė tė parė nė kėto tre vite tė organizimit tė kėtij aktiviteti, do tė marrin pjesė stilistė tė huaj.

Stilistėt shqiptarė, pjesėmarrės nė kėtė ngjarje janė Jona Muēa, Mirela Cici, Rezarta Skifteri, Anila Konomi, Mimi Memiaj, etj. Ndėr stilistėt e huaj janė Fevzie Ēamer nga Turqia, "HAAD" dhe "Bellissima" nga Bosnje-Hercegovina, "Agatha Ruiz dela Prada" nga Spanja, "Andria" Greqi, "Charles Svingholm", Angli, etj.

Mėsohet se Java e Modės Shqiptare do tė transmetohet nė kanalin televiziv mė tė madh tė modės "Fashion TV" dhe nė "World Fashion Channel", tė cilėt do tė bėjnė tė mundur dhe promovimin e modės shqiptare dhe kulturės sė saj nė mbarė botėn. Ky aktivitet do tė zhvillohet nė ambientet e hotel "Sheraton", deri nė datėn 11 nėntor. /panorama/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Fillon "Albania Fashion Week"
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: