ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Mihrie Braha, seksi dhe pa tė brendshme

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Mihrie Braha, seksi dhe pa tė brendshme   Mon Nov 10, 2008 1:02 am


Mihrie Braha, seksi dhe pa tė brendshme
Me njė fustan 'pink', pa reēipeta dhe ende me lėkurėn bronxaturė Mihrije Braha, ka nxehur atmosferėn nė "Alb –Club Caraoke and Dance", njė pub pranė stadiumit "Qemal Stafa", ku ishte e ftuar tė kėndonte natėn e Halloween-it.
Ajo ka interpretuar kėngė nga repertori i saj, dhe ėshtė pėlqyer pasi dihet qė kėngėtarėt kosovarė pėlqehen shumė nė Tiranė. Mihrija, e shoqėruar dhe kėsaj here nga bashkėshorti Naim Abazi, ka tėrhequr vėmendjen e publikut mė shumė me trupin shumė nė formė, dhe flokėt bionde tė prera shkurt.

Edhe pse Mihrija, nuk hyn nė kėngėtaret e brezit tė ri, ajo bėn tė pamundurėn pėr t’u dukur shumė vite mė e re,ndėrkohė qė tashmė numėron shumė vite karrierė dhe pėr tė cilėn mund tė flasė shumė gjatė.


Jeta e saj, do tė thotė mijėra, dhjetėra projekte muzikore dhe shumė pjesėmarrje nė festivale. Por natyrisht qė pėr njė kėngėtare pamja ėshtė mbi tė gjitha. Qė pas ndryshimit drastik, tre vite mė parė nga brune klasike dhe me kaēurrela, nė bionde ekstravagante, e bėri tė duket 10 vite mė e re. Dhe ajo vazhdon tė konkurrojė mes mė tė rinjve nė festivalin e muzikės moderne “Top Fest”.

Gazeta “Panorama” botoi kėtė verė disa foto vėrtetė provokuese tė Mihrijes me rroba banje nė plazhin e Golemit, ku kėngėtarja kalon pushimet ēdo vit. Nė intervistėn e botuar nė verė ajo pohoi se pėr tė ruajtur trupin nė formė bėnte pak palestėr, pėr fytyrėn pak mė shumė kozmetikė, por me asnjėrėn nuk e tepronte.

Sa u pėrket operacioneve plastike nuk pohoi se kishte bėrė ndėrhyrje, nė asnjė pjesė tė trupit, dhe nuk mendonte ta bėnte njė gjė tė tillė, duke pohuar se gjithēka shihet nė trupin e saj ėshtė dhuratė e Zotit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Mihrie Braha, seksi dhe pa tė brendshme
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: