ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
PORNO 2012 numrin gashi celular druri shkronja nika dashuri komandat nokia beqiri elvana dashurie BAJRAM numri ismajli kosoves krasniqi genta gjata anglisht murlan meda loja double
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Winehouse mendon tė ndahet nga Fielder-Civil

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Winehouse mendon tė ndahet nga Fielder-Civil   Mon Nov 10, 2008 1:00 am


Winehouse mendon tė ndahet nga Fielder-Civil
Kėngėtarja problematike Amy Winehouse ėshtė nė prag tė divorcit me burrin e saj, Blake Fielder-Civil, i cili porsa ėshtė liruar nga burgu, pasi qė ajo tashmė nuk e di nėse e dėshiron njė tė ardhme me tė.
Fielder-Civil ėshtė liruar parakohe tė mėrkurėn nga burgu Suffolk ku duhej tė qėndronte 27 muaj, ndėrsa kėngėtarja e hitit “Rehab” ende nuk ėshtė takuar me burrin e saj, dhe spekulohet se ajo ėshtė duke menduar t’i japė fund martesės sė tyre tė shkurtėr.

“Nuk e di nėse dua tė jem me tė. Gjithēka ka ndryshuar. Unė mundohem tė vazhdoj mė tutje dhe nuk mund ta duroj dhimbjen mė. Ende jam duke u menduar nėse do ta takoj ose jo”, e kanė cituar tė ketė thėnė miqtė e saj kėngėtaren, njofton gazeta britanike “Daily Mirror”.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Winehouse mendon tė ndahet nga Fielder-Civil
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: