ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Kastro Zizo: Kam pėrdorur drogėn

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Kastro Zizo: Kam pėrdorur drogėn   Mon Nov 10, 2008 1:00 amKastro Zizo: Kam pėrdorur drogėn
Kėngėtari kontrovers shqiptar, Kastro Zizo, ka pranuar se ai ka qenė njė pėrdorues i shpeshtė i drogės, porse tashmė ka hequr dorė nga kjo shprehi negative e cila shpesh ėshtė edhe vdekjeprurėse.
Gjatė pjesėmarrjes si mysafir nė programin humoristik “Pėrrallė me tupan”, kėngėtari i hitit “Gjinkalla qė do dashuroj nė vitit 2070”, ka pranuar se ai ka eksperimentuar me llojet e ndryshme tė drogave, porse qe mė shumė se tre vite nuk ka pėrdorur asnjė lloj tė saj.

Kastro i cili ėshtė i njohur me filozofitė e tij dhe me shfaqjen e pazakonshme nė emisionet televizive, ka pohuar se nė njė kohė njeriu duhet tė provojė gjithēka qė tė mos i mbetet peng dikur mė vonė nė jetė, mirėpo ai duhet ta gjejė fuqinė qė dikur t’i thotė stop, dhe tė vazhdojė me jetėn normale.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Kastro Zizo: Kam pėrdorur drogėn
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: