ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
PORNO elvana genta numri anglisht komandat gashi 2012 druri numrin murlan krasniqi loja shkronja nokia double kosoves gjata meda ismajli dashurie nika BAJRAM beqiri celular dashuri
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Ngatėrron Halloween me Krishtlindjet

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Ngatėrron Halloween me Krishtlindjet   Mon Nov 10, 2008 12:58 am


Ngatėrron Halloween me Krishtlindjet
Ka shfrytėzuar kėtė festė pėr tė sjellė atmosferėn e Krishtlindjeve edhe pse do ende edhe pak kohė qė tė mbėrrijnė. Albana e Portokalli-sė, apo siē janė mėsuar tė gjithė ta njohin nė rolin e Shaqirės, ka qenė shumė energjike nė kėtė 'party'.
Ka kėrcyer gjatė gjithė kohės dhe ka kėmbyer batuta me mikeshat e saj. Teksa shihte paruken e Ponjės ia prekte dhe nė formė shakaje i thonte: Si qenkė stisur kėshtu.

Shumė foto tė realizuara nėn ritmin e muzikės sė lartė, duke ruajtur kėshtu njė tjetėr kujtim sė bashku, mes kolegėsh. /Bluetooth/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Ngatėrron Halloween me Krishtlindjet
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: