ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
BAJRAM murlan PORNO ismajli nika anglisht gjata loja numri kosoves meda dashurie elvana krasniqi dashuri double druri nokia numrin beqiri celular komandat genta gashi shkronja 2012
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Evan Rachel pėrgėnjeshtron mediat

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Evan Rachel pėrgėnjeshtron mediat   Mon Nov 10, 2008 12:57 am


Evan Rachel pėrgėnjeshtron mediat
Gruaja nė ndarje Marylin Manson, Evan Rachel Wood, ka mohuar spekulimet se ajo e ka braktisur rokerin shokues pas njė zėnke tė madhe, duke pohuar se ndarja e tyre ishte miqėsore.
Nė fillim tė kėsaj jave u njoftua se ēifti ėshtė ndarė pas njė tensioni tė madh lidhur me vėllain e aktores, Ira, i cili kishte jetuar me ata. Mirėpo 21-vjeēarja ka thėnė se tė gjitha ato qė janė thėnė nė media janė gėnjeshtra dhe se ndarja e tyre kishte qenė e qetė dhe e arsyeshme.

“Manson dhe unė vendosėm tė kalojmė pak kohė tė ndarė me qėllim qė tė pėrqendrohemi nė punėt tona. Dikush e ka shfrytėzuar kėtė mundėsi pėr tė spekuluar gjėra tė pavėrteta”, ėshtė shprehur aktorja.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Evan Rachel pėrgėnjeshtron mediat
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: