ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Olta i thotė jo Festivalit nė RTSH

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Olta i thotė jo Festivalit nė RTSH   Mon Nov 10, 2008 12:55 am


Olta i thotė jo Festivalit nė RTSH
Fituesja e edicionit tė kaluar tė Festivalit nė RTSH, Olta Boka, kėtė vit nuk do tė jetė konkurruese nė festivalin e madh shqiptar, i cili vitin e kaluar ia mundėsoi tė merrte pjesė nė Eurovision me kėngėn "Zemrėn e lamė peng".
Mungesėn nė festivalin e sivjetmė Olta do ta kompensojė me njė kėngė tė re pėr tė cilėn shpreson se do tė bėhet njė hit dhe tė cilės padyshim se do t’ia realizojė edhe njė videoklip tė bukur.

“Do tė kem njė kėngė tė re sė shpejti, pėr tė cilėn po punoj me shumė kujdes dhe shpresoj tė jetė njė hit i bukur”, ėshtė shprehur Olta.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Olta i thotė jo Festivalit nė RTSH
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: