ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
anglisht numrin beqiri dashurie PORNO numri nika ismajli double murlan kosoves komandat dashuri druri BAJRAM loja celular gjata krasniqi 2012 nokia genta meda elvana gashi shkronja
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Fujitsu paraqiti laptopin me dy ekrane

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Fujitsu paraqiti laptopin me dy ekrane   Mon Nov 10, 2008 12:51 am


Fujitsu paraqiti laptopin me dy ekrane
Kompania Fujitsu ka paraqitur laptopin i cili, pos ekranit standard prej 16 inē, ka edhe njė ekran shtesė me diagonale prej 4 inē.
Vet laptopi, me emėr tė plotė Fujitsu Lifebook N7010 bie nė klasėn e lartė dhe ka procesor tė integruar Core 2 Duo nga Intel i cili punon nė taktin 2.26 GHz, ekranin 16-inē, deri nė 4 GB RAM memorie, deri nė 320 GB tė diskut tė fortė, kartelė grafike ATI HD 3470 dhe lexues Blu-ray.

Nė tė gjendet edhe kamera me rezolucion prej 1.3 megapiksela, lexuesi i kartelave SD, Bluetooth, WiFi, dalje HDMI dhe port eSATA.

Mirėpo, krejt kjo ėshtė jointeresante nė krahasim me ekranin e vogėl shtesė me rezolucion prej 480 x 272 i cili gjendet menjėherė mbi tastierė. Nė tė mund tė gjenden tastet pėr nisje tė shpejt tė aplikacioneve, pllaka kontrolluese pėr materialet multimediale, shfletuesi i fotografive dhe shumė gjėra tė tilla tė ngjashme. Duket bukur interesant, edhe pse dorėn nė zemėr nuk jemi tė sigurt se sa krejt kėto gjėra janė tė dobishme.

www.fujitsu-siemens.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Fujitsu paraqiti laptopin me dy ekrane
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: