ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Zmadhues gjigant dhe anėtar i ri i familjes sė Walkman

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Zmadhues gjigant dhe anėtar i ri i familjes sė Walkman   Mon Nov 10, 2008 12:46 amZmadhues gjigant dhe anėtar i ri i familjes sė Walkman
Familja e celularėve muzikorė Walkman nga kompania Sony Ericsson ėshtė mė e pasur edhe pėr njė anėtar, modelin W705, e paralelisht me pajisjen, kompania ka pėrgatitur edhe zmadhuesin e saj mė tė ri me Bluetooth - MBS-900.
Sony Ericsson W705 pėrmban tė gjitha karakteristikat tipike tė familjes Walkman – siē ėshtė detektori i lėvizjeve me anė tė cilit mund tė udhėhiqet me shumė nga mundėsitė multimediale tė kėsaj pajisje, ato paraqiten nė ekranin prej 2.4 inēėsh, ka fotoaparat prej 3.2-megapiksela, 4 GB hapėsirė pėr tė dhėna, pranues tė radiovalėve FM si dhe komponentė tjerė qė janė tė zakonshme pėr kėtė lloj tė pajisjeje.

Po ashtu, ajo qė e veēon kėtė model nga modelet tjera tė Walkman ėshtė lidhja e integruar Wi-Fi, me tė cilėn gjė ėshtė thjeshtėsuar qasja nė pėrmbajtjet multimediale nė internet.

Kompania gjithashtu ka paraqitur MBS-900 Bluetooth 2.1 channel speaker, zmadhuesin me pranues tė radiovalėve FM i cili, pos riprodhimit tė muzikės nga radio-pranuesi, mund tė riprodhojė muzikė edhe nga vet celularėt pėrkatės.

Pėr fat tė keq, krejt kjo ėshtė ajo qė kemi mundur tė kuptojmė pėr kėto dy pajisje, derisa mė shumė detaje do tė bėhen tė ditura nė pjesėn e parė tė vitit tė ardhshėm, pėr kur ėshtė paralajmėruar edhe paraqitja e risive nga tabori i kompanisė Sony Ericsson.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Zmadhues gjigant dhe anėtar i ri i familjes sė Walkman
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: