ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Rrjedhin detajet e celularit Nokia E63

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Rrjedhin detajet e celularit Nokia E63   Wed Oct 29, 2008 8:49 pmNokia E63 nuk ėshtė celular pas sė cilit do tė ēohet pluhur i madh, bėhet fjalė mė shumė pėr evoluimin e pritur tė serisė E6x. Mirėpo, kjo nuk nėnkupton aspak se nuk bėhet fjalė pėr njė pajisje tė fuqishme.
Nokia E63, si edhe pajisjet tjera tė kėsaj serie, do tė ketė tastierė tė plotė QWERTY, e sipas detajeve tė njohura deri mė tani, nė tė do tė jetė edhe ekrani me rezolucion prej 320 x 240 piksela, lidhjet WiFi, Bluetooth e UMTS/HSDPA si dhe mundėsia e zgjerimit tė memories me anė tė kartelave microSD, e tė gjitha kėto tė paketuara nė sistemin operativ Symbian S60.


Pra, njė celular me tė vėrtetė i biznesit, i cili pikėrisht pėr shkak tė dedikimit tė tij do tė paraqitet nė disa versione tė ndryshme, njė prej tyre do tė ketė kamerė tė integruar, derisa tjetri jo. Tė dhėnat tjera dhe ēmimi e dalja nė treg ende nuk janė tė njohura.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Rrjedhin detajet e celularit Nokia E63
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: