ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
numrin dashurie meda nokia double BAJRAM beqiri anglisht gjata shkronja dashuri druri gashi PORNO celular kosoves 2012 elvana murlan numri genta krasniqi loja ismajli komandat nika
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Edhe njė Eee PC i zbukuruar

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Edhe njė Eee PC i zbukuruar   Wed Oct 29, 2008 8:41 pm


Edhe njė Eee PC i zbukuruar
Asus me modelin 1002HA ka dėshmuar se laptopėt e vegjėl dhe tė lirė mund tė duken edhe shumė bukur, e qė ēmimi tė mos u rritet dukshėm.
Asus me Eee PC-nė e vet e ka nisur trendin e laptopėve tė vegjėl dhe tė lirė, tė ashtuquajtur, netbooks. Puna qartazi po u ecėn shumė mbarė sepse vetėm gjatė disa muajve tė fundit i kanė disa modele tė ndryshme tė modeleve Eee.

Mė i riu nė vargun e tyre ėshtė 1002HA dhe ai kryesisht ofron pamje tė rifreskuar mė shumė sesa performansa tė reja. Shtėpiza e zezė pėr nga dizajni na pėrkujton nė modelin e Asus, por edhe me kualitetin e pėrpunimit tė tij.

Brenda shtėpizės sė re gjendet procesori Atom nga Intel me takt prej 1.6 GHz, njė gigabajt memorie dhe disk tė fortė me kapacitet prej 160 GB. Autonominė e tij do ta mbajė bateria me kapacitet prej 4.200 mAh. Duket se ky model i ėshtė dedikuar tregut evropian derisa ēmimi i paralajmėruar ėshtė nė euro dhe kushton 449 euro.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Edhe njė Eee PC i zbukuruar
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: