ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
genta PORNO murlan meda numri dashurie 2012 double kosoves druri BAJRAM celular beqiri komandat anglisht shkronja krasniqi loja gjata nika gashi elvana dashuri ismajli numrin nokia
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Flori dhe Elvana mė shumė se miq

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Flori dhe Elvana mė shumė se miq   Fri Oct 10, 2008 10:08 am


Flori dhe Elvana mė shumė se miq
Takimet e shpeshta nė mes tė kantautorit Florian Mumajesi dhe kėngėtares Elvana Gjata, duket t’i ketė kaluar kufijtė e njė miqėsie tė ngushtė. Tė paktėn, kėshtu thuhet nėpėr mediat nė Shqipėri.
Dyshimet pėr njė lidhje tė mundshme kanė nisur kur njė paparaci ka shėnuar me objektivin e fotoaparatit Gjatėn dhe Mumajesin tė pėrqafuar. Pėrveē kėsaj, mediat shkruajnė se Gjata e Mumajesi kohėve tė fundit janė parė sė bashku me miq nėpėr shumė ndeja, por qė nė tė shumtėn e rasteve ata kanė qenė tė vetėm.

Kujtojmė se Flori dhe Elvana nė edicionin e sivjetmė tė “VideoFestit Muzikor” sė bashku kanė parakaluar nė qilimin e kuq. Njėherėsh ata ka qenė nė shoqėri tė njėri-tjetrit gjatė tėrė kohės.

Kantautori kohė mė parė ishte nė lidhje me kėngėtaren e njohur nga Shqipėria, Soni Malaj, e cila sė fundmi ėshtė parė nė shoqėrim tė futbollistit Lorik Cana.

Kantautori Mumajesi ėshtė ndėr bashkėpunėtorėt e ngushtė tė kėngėtares Gjata. Hiti i saj i fundit “Vetes” ėshtė pikėrisht njė krijim i Florit. /ktv/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Flori dhe Elvana mė shumė se miq
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: