ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Ingrid Gjoni pėrfundon n&#1105; spital pas nj&#1105; zėnke

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Ingrid Gjoni pėrfundon n&#1105; spital pas nj&#1105; zėnke   Fri Oct 10, 2008 10:03 amIngrid Gjoni pėrfundon nё spital pas njё zėnke
Kėngėtarja Ingrid Gjoni ka pėrfunduar nё Spitalin Ushtarak tё Tiranёs, pas njё zėnie me njё grup vajzash nё lagjen Laprakё, nga tё cilat ka marrё plagё tё lehta, bёn tё ditur Gazeta Shqiptare.
Sipas mjekёve tё spitalit, plagėt nё trupin e kёngёtares janė shkaktuar nga mjete prerėse. Ngjarja kishte ndodhur para 10 ditёsh, por kishte arritur tё mbahej sekrete, derisa edhe incidenti nuk ёshtё paraqitur nё polici.

Gjendja e kėngėtares thuhet se kishte qenё e rėndė nė momentin qė kishte arritur nė spital, por fatmirėsisht plagėt ishin sipėrfaqėsore nė pjesėn e sipėrme tė trupit dhe nuk kishin dėmtuar organe jetėsore apo tė kishin sjellė probleme tė pariparueshme.

Spekulohet se e gjithё ngjarja ka ndodhur pёr shkak tё njё zėnke banale mes Ingridit dhe disa vajzave tё tjera qё banojnė nё lagjen e Laprakёs, tё cilat kanё qёlluar dhe rrahur kёngёtaren, duke mos munguar edhe sulmet me thikё dhe mjete tё forta.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Ingrid Gjoni pėrfundon n&#1105; spital pas nj&#1105; zėnke
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: