ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
elvana dashurie beqiri numrin dashuri genta kosoves PORNO loja ismajli double nika anglisht celular komandat murlan nokia gjata shkronja numri druri 2012 krasniqi meda gashi BAJRAM
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Mendes: Mos mė krahasoni me Lopez

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Mendes: Mos mė krahasoni me Lopez   Fri Oct 10, 2008 10:02 am


Mendes: Mos mė krahasoni me Lopez
Aktorja e Hollywoodit, Eva Mendes, ka kundėrshtuar krahasimin me bukuroshen tjetėr latine, Jennifer Lopez, duke thėnė se karriera e saj ėshtė “mė serioze”.
Bukuroshja e filmit “We Own The Night”, ka bėrė emėr me rolet nė filmat si “Training Day”, “Ghost Rider” dhe “Hitch”, derisa Lopez e ka ngritur karrierėn e saj nė muzikė, aktrim dhe modė.

“Do tė doja tė mendoj se do tė kem njė karrierė mė serioze se J-Lo. Ndoshta tė dyja jemi me origjinė latine, por kėtu mbarojnė krahasimet. Ajo e menaxhon karierėn e saj sikur tė ishte njė kompani e madhe, ndėrsa e vetmja gjė pėr tė cilėn unė shqetėsohem ėshtė tė jem aktore sa mė e mirė”, ka thėnė Mendes.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Mendes: Mos mė krahasoni me Lopez
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: