ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
double BAJRAM meda 2012 druri kosoves numrin ismajli nika gashi murlan loja anglisht krasniqi nokia shkronja PORNO numri beqiri dashuri komandat dashurie genta gjata celular elvana
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Jolie i blen djalit thikė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Jolie i blen djalit thikė   Fri Oct 10, 2008 10:01 am


Jolie i blen djalit thikė
Aktorja Angelina Jolie tashmё i ka blerё djalit tё saj mё tё madh thikėn e parё, pasi qё ajo mendon se ёshtё e rёndёsishme pёr tё tё mėsojё pёr rreziqet dhe pёrparёsitё e shpimit me thikё.
Aktorja, njё koleksionuese e thikave, ka qenё 11 vjeēare kur nёna e saj e kishte dėrguar nё shoping tё armёve pёr tё parёn herё, dhe ajo sё fundi e ka praktikuar atё me djalin e saj tё adaptuar Maddox.

Por aktorja thotė se thika e parё e djalit tё saj ёshtё me maje tё rrafshuar pёr shkaqe sigurie dhe vjen pas njё bisede serioze pёr dhunёn.

“Ne e kemi dėrguar atё nё njё shitore specifike. Kemi biseduar pёr Samurajёt dhe idenė e mbrojtjes sё ndonjė personi. Ne flasim pёr ēdo gjё”, ka thёnё Jolie pёr magazinёn W
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Jolie i blen djalit thikė
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: