ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Nokia e re pėr adhuruesit e muzikės

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Nokia e re pėr adhuruesit e muzikės   Fri Oct 10, 2008 9:59 am


Nokia e re pėr adhuruesit e muzikės
Nga punėtoria e gjigantit finlandez tė telefonisė mobile na vjen njė celular shumė interesant pa tastierė dhe me ekran tė madh tė ndjeshėm nė prekje.
Nokia 5800 XpressMusic ėshtė diēka qė mė afėrmi do tė mund ta quanim ‘vrasės’ i iPhone, e qė vjen nga tabori i Nokias.

Bėhet fjalė pėr njė telefon tė menēur (smartphone) i cili fizikisht ėshtė i ngjashėm me iPhone me ekran tė madh 3.2 inēėsh dhe rezolucion prej 640x360 pikselash. Nė tė gjendet edhe kamera me auto-fokus, me blic tė dyfishtė LED, rezolucion prej 3.2 megapikselash dhe optikė tė Carl Zeiss.

Sa u pėrket lidhjeve, nė tė gjenden HSDPA e WiFi si dhe qasja 3.5 milimetėrshe, derisa memoria mund tė zgjerohet deri nė 16 GB microSD me anė tė kartelave tė memories.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Nokia e re pėr adhuruesit e muzikės
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: