ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
2012 dashurie genta beqiri meda druri elvana komandat loja krasniqi nokia numrin numri murlan double kosoves ismajli PORNO gashi gjata BAJRAM celular dashuri shkronja anglisht nika
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Google me video- reklama edhe nė lojėra

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Google me video- reklama edhe nė lojėra   Fri Oct 10, 2008 9:52 am


Google me video- reklama edhe nė lojėra
Google, kompania lidere nė kėrkimin dhe reklaminin nė internet, ėshtė duke u zhvilluar edhe nė hapėsirėn e video lojėrave, duke lėshuar njė beta version tė "Adsense in Games", njė teknologji e dizajnuar pėr tė vendosur linqe reklamuese nė lojėrat nė internet.
Kjo ėshtė njė zgjerim i programit Adsense tė Google, qė publikon reklama nė pėrmbajtjet e ueb faqeve.

Reklamat do tė jenė video tė cilat personat qė luajnė do t’i shohin para ose pas ndeshjes, ose pas kompletimit tė ndonjė niveli tė lojės.

“Adsense in Games” i lejon Google-t tė ofrojė reklama edhe nė njė hapėsirė tjetėr tė zhvilluar, dhe tė shtojė kėshtu edhe numrin e konsumatorėve.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Google me video- reklama edhe nė lojėra
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: