ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Laptop i pėrsosur pėr profesionistė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Laptop i pėrsosur pėr profesionistė   Mon Sep 22, 2008 4:41 pm

Laptop i pėrsosur pėr profesionistė


Dell edhe njė herė ka vendosur tė lėviz kufijtė e asaj qė e quajmė “laptop” dhe tė paraqes njė shumė tė fuqishėm, por jo edhe aq lehtė pėr tu bartur.

Edhe pse ende nuk ka emėr konkret, laptopi i ri nga Dell do tė kategorizohet nė serinė Precision e nė treg do tė paraqitet gjatė muajve tė ardhshėm.

Pos ekranit 17-inēėsh, fatlumėt tė cilėt do ta kanė nė posedim do tė marrin edhe 1 TB hapėsirė nė disa disqe RAID, procesor katėr-bėrthamash dhe hiq mė pak se 16 GB tė memories punuese, prej tė cilėve njė gigabajt do tė shkoj pėr grafikė.

Pajisja do tė ketė edhe dalje video tė mjaftueshme pėr lidhjen e dy ekraneve tė jashtėm prej 30 inēėsh, dhe kėshtu ata tė cilėt nuk janė mėsuar tė punojnė nė monitor tė vogėl, nuk do tė kanė aspak problem.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Laptop i pėrsosur pėr profesionistė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: