ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
numrin anglisht murlan numri celular nokia PORNO nika druri ismajli genta loja shkronja beqiri komandat BAJRAM dashuri gjata meda krasniqi kosoves elvana gashi 2012 double dashurie
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 T-Mobile paralajmėron celularin Android

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
RiRi
Admin
Admin


Numri i postimeve : 114
Join date : 09/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: T-Mobile paralajmėron celularin Android   Fri Sep 19, 2008 7:11 pmT-Mobile ka filluar t’iu dėrgojė ftesat gazetarėve britanikė pėr paraqitjen e telefonit tė parė celular – Android.
Pamja e pjesshme e telefonit celular ėshtė e bazuar nė sistemin operativ Android, tė cilin vizitorėt kanė mundur ta shohin nė ngjarjen Google Developers Day, javėn e kaluar nė Londėr.

Mike Jennings nga Google ka demonstruar sistemin operativ dhe aplikacionet nė pajisjen ekzistuese me emėr tė fshehur. PC World pohon se kjo ėshtė pikėrisht pajisja e T-Mobile e cila do t’iu paraqitet gazetarėve dhe publikut javėn e ardhshme.

Celulari pėrngjanė me HTC Dream, qė nė fakt nuk ēudit aspak pasi pajisjet smartphone tė T-Mobile, MDA e Vario, i prodhon HTC, prandaj ėshtė logjike qė nga prodhuesi i njėjtė tė jetė porositur edhe platforma harduerike e T-Mobile Android.

Specifikat e telefonit ende nuk janė tė njohura dhe pėr kėtė do tė na duhet tė durojmė deri javėn e ardhshme, por ajo qė dihet ėshtė se shitja e tij do tė filloj nė tetor dhe se pritet prodhimi nė mes tė 500.000 e 700.000 njėsive.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://king-rap.tk
 
T-Mobile paralajmėron celularin Android
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: