ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
celular BAJRAM ismajli numri elvana druri nokia beqiri murlan gjata loja dashuri 2012 meda double shkronja genta nika komandat PORNO numrin dashurie anglisht krasniqi gashi kosoves
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Filma dhe seriale pa pagesė nė IMDb.com

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
RiRi
Admin
Admin


Numri i postimeve : 114
Join date : 09/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Filma dhe seriale pa pagesė nė IMDb.com   Fri Sep 19, 2008 7:09 pmKompania gjigante e internetit Amazon ka vendosur qė nė faqen e internetit IMDb.com tu ofrojė shfrytėzuesve tė vet shikimin e filmave dhe serialeve pa pagesė, e disa prej tyre edhe para emetimit tė tyre zyrtar.
Qėkur ėshtė paraqitur nė vitin 1990, faqja imdb.com (Internet Movie Data Base) ėshtė bėrė baza mė e madhe e tė dhėnave tė botės sė filmit dhe televizionit. Pothuajse se nuk ka film, serial, aktor edhe ndonjė tė dhėnė tjetėr i cili nuk ėshtė kategorizuar nė kėtė bazė tė madhe. Tani IMDb.com po shkon njė hap mė larg dhe shfrytėzuesve tė vet nė faqet e saj u ofron shikim pa pagesė tė filmave dhe serialeve.

Fillimisht Amazon, e cila qė prej vitit 1998 ėshtė bėrė pronare e kėsaj hapėsire tė uebit, shfrytėzuesve u ofron afron 6.000 tituj, mirėpo nga kompania lajmėrojnė se shifra e filmave dhe serialeve nė dispozicion do tė rritet.

Xhirimet e paraqitura nuk do tė mund tė shihen drejtpėrdrejt nė faqen e internetit imdb.com, mirėpo shfrytėzuesit do tė ridrejtohen nė uebin zyrtar tė kompanisė Amazon.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://king-rap.tk
 
Filma dhe seriale pa pagesė nė IMDb.com
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: