ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Audio shtojcė pėr iPod dhe iPhone

Shko poshtė 
AutoriMesazh
RiRi
Admin
Admin


Numri i postimeve : 114
Join date : 09/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Audio shtojcė pėr iPod dhe iPhone   Fri Sep 19, 2008 7:06 pmTregu i shtojcave pėr familjen e iPod nga Apple dhe pajisjen telekomunikuese tė kompanisė sė njėjtė, iPhone, ėshtė mė i pasur pėr dy pėrfaqėsues tė ri. Logitech Pure-Fi Express Plus dhe Pure-Fi Anytime u kanė shtuar kėtyre pajisjeve disa mundėsi tė reja.
Pure-Fi Express Plus ofron akustikė shumėkahėshe. Kjo teknologji inovative deri mė tani ka qenė e rezervuar vetėm pėr sistemet e shtrenjta tė kinemave shtėpiake, derisa karakteristika e saj ėshtė shpėrndarja e zėrit nė mėnyrė tė barabartė nė tė gjitha drejtimet.

Pajisja punon me adapter AC apo me bateri, e ajo ka tė shtuar edhe njė dorezė pėr bartje mė tė lehtė. Zmadhuesit e ri nga Logitech pėrfshijnė edhe pilotin komandues pa tela. Me njė mbulesė prej 10 metrash, piloti komandues mundėson rregullim tė shpejt tė zėrit, si dhe funksione tjera siē janė tastet play, pause, fast forward, rewind, shuffle e repeat.

Nė anėn tjetėr, Pure-Fi Anytime ofron njė varg shtojcash, siē ėshtė teknologjia e pėrparuar e njohjes sė lėvizjeve. Zmadhuesit Pure-Fi Anytime gjithashtu pėrfshijnė njė ekran nga i cili tė dhėnat lexohen lehtė si gjatė natės, po ashtu edhe gjatė ditės. Vrima e thellė pėr iPod e iPhone parandalon rėnien e rastėsishme tė pajisjeve. Pos kėsaj, Pure-Fi Anytime ofron radio digjitale AM/FM nė rast se shfrytėzuesi dėshiron tė dėgjoj muzikė apo lajme drejtpėrsėdrejti.

Zmadhuesit shumėkahėsh pėr iPod apo iPhone Logitech Pure-Fi Express Plus priten nė tregjet e mbarė SHBA-sė dhe Evropės nė muajin tetor me ēmim tė pakicės prej 90 eurosh. Po ashtu edhe Logitech Pure-Fi Anytime pėr iPod apo iPhone pritet nė tregjet e SHBA-sė dhe Evropės gjithashtu gjatė muajit tetor me ēmim prej 100 eurosh.

Postuar: 11:49 / 17 Shtator
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://king-rap.tk
 
Audio shtojcė pėr iPod dhe iPhone
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: