ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Telefononi nė automjet mė gjatė dhe me mė shumė kualitet

Shko poshtė 
AutoriMesazh
RiRi
Admin
Admin


Numri i postimeve : 114
Join date : 09/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Telefononi nė automjet mė gjatė dhe me mė shumė kualitet   Wed Sep 17, 2008 1:42 amSony Ericsson sot ka paraqitur zmadhuesin pėr automjet me kohėn mė tė gjatė tė bisedės dhe pritjes. Me telefon ai lidhet me anė tė Bluetooth, gjersa montohet nė pjesėn e sipėrme para kokės sė vozitėsit.
HCB-108 ėshtė pajisje me dizajn elegant dhe mundėsi tė shkėlqyera. Atė mund ta bartni shumė lehtė nga njėri automjet nė tjetrin, e madje ta pėrdorni edhe nė zyre.

Me njė kohė mbresėlėnėse tė bisedės prej 25 orėsh dhe kohė nė pritje deri nė njė muaj, duket se ky zmadhues do tė bėhet njė gjė shumė e pazėvendėsueshme pėr vozitėsit.

Falė sistemit pėr zvogėlimin e jehonės, mbytjes sė zėrit dhe pėrpunim digjital tė sinjalit, bisedat tuaja do tė janė tė qarta sikur tė janė duke e bėrė nga qetėsia e dhomės tuaj.

HCB-108 do tė demonstrohet nė bashkėpunim me automjetin e ri tė prodhuesit Saab nė panairin e automjeteve nė Paris mė 4 tetor, derisa nė shitje del pak kohė pas tij.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://king-rap.tk
 
Telefononi nė automjet mė gjatė dhe me mė shumė kualitet
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: