ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Vertu Signature S – vetėm pėr pasanikėt

Shko poshtė 
AutoriMesazh
RiRi
Admin
Admin


Numri i postimeve : 114
Join date : 09/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Vertu Signature S – vetėm pėr pasanikėt   Tue Sep 16, 2008 12:27 amTingėllon ironike, por nė botėn e celularėve superluksoz tė cilėt mund t’i blejnė vetėm ata qė i kanė xhepat e thellė, performansat e mira vijnė mė sė voni. Kėshtu edhe pajisja e re Nokia Vertu Signature S vetėm tash ėshtė bėrė me 3G dhe WiFi.
Atyre tė cilėve do t’u pėlqej ky celular sigurisht edhe nuk do tė pyesin pėr detajet si WiFi, sepse kėtu nė rend tė parė bėhet fjalė pėr dizajnin dhe prestigjin, derisa mundėsitė janė tė rėndėsisė dytėsore. Mirėpo ne, ashtu siē jemi, dėshirojmė tė dimė se ēfarė mundet kjo ēudi prej pajisjeje tė bėj.

Pėrgjigjja, natyrisht ėshtė, asgjė e veēantė: nga risitė nė tė janė EDGE e HSDPA dhe lidhja WiFi, pastaj ekrani OLED QVGA, e krejt kėto nė shtėpinė e zgjatur me tastierė e cila duket jashtėzakonisht jopraktike. Mirėpo ky ėshtė ēmimi i tė veēantės. Ēmimi ėshtė shumė mė i madh sesa ne mund tė na e mbajė xhepi, e pajisja do tė jetė shitje gjatė muajit tetor tė kėtij viti.

www.vertu.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://king-rap.tk
 
Vertu Signature S – vetėm pėr pasanikėt
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: