ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
beqiri double numrin druri ismajli krasniqi BAJRAM dashuri PORNO numri dashurie loja genta 2012 nika murlan komandat kosoves celular nokia meda anglisht shkronja gjata elvana gashi
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Sony Ericsson i lidhur me YouTube

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
RiRi
Admin
Admin


Numri i postimeve : 114
Join date : 09/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Sony Ericsson i lidhur me YouTube   Sat Sep 13, 2008 1:52 amSony Ericsson ka konfirmuar ekzistimin e celularit G705 me performansa tė shkėlqyera i cili ofron integrimin me shėrbimin e videove online – YouTube.

Modeli rrėshqitės G705 ėshtė celular i pastėr 3G me performansa tė larta. Karakteristika e tij qė dallohet mė sė shumti ėshtė ekrani me diagonale prej 2.4 inēėsh dhe rezolucion 240 x 320 piksela. Pėr shfletim mė tė rehatshėm tė internetit prodhuesi nė telefon ka integruar shfletuesin e plotė HTML dhe programin pėr leximin e materialeve nėpėrmes furnizuesit RSS.

Lidhja nė internet ėshtė e mundur, pėrveē nėpėrmes lidhjes mobile, po ashtu edhe falė ndihmės sė adapterit WiFi tė cilin e posedon ky celular, derisa ėshtė gjetur vend edhe pėr receptorin GPS i lidhur me Google Maps.

Memoria e integruar nė vet telefonin ka kapacitet prej njė gigabajt, qė do tė duhej tė ishte e mjaftueshme pėr ruajtjen e fotografive dhe video materialeve tė incizuara me kamerėn e integruar me rezolucion prej 3.2 megapikselash.

Sony Ericsson ka realizuar partneritet me Google, prandaj video incizimet e bėra me kėtė telefon mund tė vendosen drejtpėrdrejt nė YouTube. Ende nuk ka tė dhėna pėr ēmimin e rekomanduar tė shitjes sė kėsaj pajisje, derisa shitja e saj duket se do tė fillojė nė tremujorin e parė tė vitit tė ardhshėm.

www.sonyericsson.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://king-rap.tk
 
Sony Ericsson i lidhur me YouTube
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: