ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Telefoni mė i dėshiruar i vitit del nė shitje

Shko poshtė 
AutoriMesazh
RiRi
Admin
Admin


Numri i postimeve : 114
Join date : 09/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Telefoni mė i dėshiruar i vitit del nė shitje   Fri Sep 12, 2008 3:08 amXperia X1 aktualisht ėshtė celulari qė ėshtė duke pritur me mė sė shumti padurim qė tė paraqitet nė treg. Jemi duke e pritur pėr mė shumė se gjysmė viti, derisa kompania Sony Ericsson mė nė fund ka bėrė publike datėn e daljes sė kėtij telefoni nė shitje.
XPERIA X1 ėshtė celular i dizajnit specifik me mekanizėm rrėshqitės. Ka ekran 3-inēėsh VGA dhe tastierė tė plotė QWERTY. Me sistemin e integruar Windows Mobile, telefoni do tu ofrojė opsione tė shumta.

Ballina e telefonit pėrbėhet prej nėntė paneleve tė cilat mund t’i konfiguroni sipas dėshirės, dhe pėrmes tyre t’iu qaseni aplikacioneve tuaja.

Telefon ofron disa mėnyra tė navigimit. Atė mund ta udhėhiqni me prekje, me ndihmėn e tastierės QWERTY, tastit navigues apo joystickut navigues.

X1 ka memorie tė brendshme prej 400 MB e cila mund tė zgjerohet me anė tė kartelės microSD. Atė mund ta pėrdorni pėr shfletim tė internetit, dėgjim tė muzikės, organizim dhe zbavitje.

Me 30 shtator ai do tė gjendet nė shitje nė Britani tė Madhe, Gjermani dhe Suedi. Nė tregjet tjera ky celular do tė mund tė blihet vetėm nė tremujorin e katėrt tė kėtij viti.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://king-rap.tk
 
Telefoni mė i dėshiruar i vitit del nė shitje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: