ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
numri celular kosoves dashuri meda komandat murlan double shkronja BAJRAM gashi genta gjata 2012 loja krasniqi elvana PORNO druri anglisht beqiri nika numrin ismajli dashurie nokia
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Filmi pornografik i Obamas nė fakt ėshtė virus

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
RiRi
Admin
Admin


Numri i postimeve : 114
Join date : 09/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Filmi pornografik i Obamas nė fakt ėshtė virus   Fri Sep 12, 2008 3:06 amKrijuesit e viruseve kompjuterike shpesh shfrytėzojnė ngjarjet aktuale pėr tė shpėrndarė plehrat e tyre nėpėr internet, prandaj nuk ėshtė pėr tu ēuditur aspak qė njė prej viruseve mė tė ri fshihet nėn emrin e njė materiali ‘demek’ pornografik tė kandidatin presidencial Barack Obama.
Nėse rastėsisht gjatė ditėve tė fundit e keni pranuar ndonjė porosi nė kutinė tuaj postare e cila pėrmban njė lidhje interneti nė gjoja filmin pornografik tė kandidatin presidencial Obama, duhet t’ua tėrheqim vėrejtjen.

Nė vend tė Obamas, me prekjen e lidhjes sė internetit do tė pėrzieni gjėrat nė kompjuterin tuaj sepse, nėse nuk pėrdorni mbrojtjen e duhur, do ta infektoni atė me njė trojan tė quajtur Mal/Hupid-D. Virusi i njėjtė do tė futet nė kompjuterin tuaj dhe do tė mbledh tė dhėnat tuaja personale dhe fjalėkalimet e ruajtura si dhe informacione tė ngjashme.

Pėr tėrė kėto qė u pėrmenden tėrheqin vėmendjen nga tabori i Sophos dhe theksojnė se porosia kontestuese ėshtė paraqitur me titullin 'Obama sex video!!!' dhe se gjoja vjen nga adresa infonews@obama.com.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://king-rap.tk
 
Filmi pornografik i Obamas nė fakt ėshtė virus
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: