ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Bateria e laptoptit tė ri nga Toshiba zgjat 12 orė pune

Shko poshtė 
AutoriMesazh
RiRi
Admin
Admin


Numri i postimeve : 114
Join date : 09/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Bateria e laptoptit tė ri nga Toshiba zgjat 12 orė pune   Wed Sep 10, 2008 9:21 pmKompania Toshiba gjatė muajit mars ka paraqitur laptopin e saj tė parė me disk SSD prej 128 GB, tani ai ėshtė “tėholluar” nė gjithsej 858 gramė me performansa tė shkėlqyera dhe ekran prej 12.1 inēėsh.
Ish Toshiba Dynabook SS RX1 ėshtė avancuar nė modelin SS RX2 platforma e tė cilit ėshtė Centrino 2 me kohėzgjatje maksimale tė baterisė deri nė 12.5 orė. Natyrisht kapaciteti i baterisė prej 12.5 orėsh ka tė bėj me modelin me diskun SSD prej 128 GB derisa kohėzgjatja e baterisė do tė jetė dukshėm mė e shkurtėr nė kombinim me diskun mekanik prej 160 GB.

Diagonalja e ekranit prej 12.1 inēėsh do tė ketė ndriēim tė pasmė LED si dhe rezolucion maksimal 1280 x 800 piksela, derisa ai do tė pėrmbajė Intel Core 2 Duo nė 1.2 GHz. Memoria maksimale ėshtė 3 GB derisa grafika pėr qėllime bazė ėshtė - Intel GS45 Express.

Shitja e tij fillon nė fund tė muajit shtator, derisa ēmimi i tij, aktualisht ėshtė i panjohur.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://king-rap.tk
 
Bateria e laptoptit tė ri nga Toshiba zgjat 12 orė pune
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: