ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Google ua plotėson dėshirat shfrytėzuesve tė IE 6

Shko poshtė 
AutoriMesazh
RiRi
Admin
Admin


Numri i postimeve : 114
Join date : 09/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Google ua plotėson dėshirat shfrytėzuesve tė IE 6   Mon Sep 08, 2008 9:21 pmAnkesat se disa prej shėrbimeve tė uebmailit Gmail nuk janė nė dispozicion pėr shfrytėzuesit e shfletuesit Internet Explorer nė versionin 6, gjiganti i internetit ka vendosur t’i rregullojė. Sipas paralajmėrimeve, shfrytėzuesit e IE6 tani e tutje nuk do tė duhej tė kishin kurrfarė problemi.
Tregu i shfletuesve tė internetit ėshtė mbushur bukur mirė duke marrė parasysh se secili nga taborėt kanė paraqitur risitė e tyre tė shumta, mirėpo edhe pėrkundėr kėtij fakti, njė numėr i madh i shfrytėzuesve edhe mė tutje shėtisin nėpėr internet duke pėrdorė tanimė arkaikun Internet Explorer nė versionin 6. Disa nga mundėsitė e Gmail, shėrbimit pa pagesė pėr uebmail nga Google, nuk kanė qenė nė dispozicion pėr ta, mirėpo tani janė rregulluar.

Google nė rregullimin e tyre ka punuar me ekipin e Internet Explorer, derisa mangėsitė si pamundėsia e shėnimit tė porosive me ngjyra tė ndryshme, pamundėsia e qasjes nė disa funksione tė caktuara tė Gmail Labs, integrimi jo i plotė me AOL Instant Messenger tani veēmė janė rregulluar. Nė bashkėpunim me Microsoft janė rregulluar edhe mangėsitė siē ka qenė performansa e shfletuesit IE6 gjatė hapjes sė programit JavaScript gjatė shfrytėzimit tė Gmail dhe tė ngjashme.

Sidoqoftė, si Microsoft ashtu edhe Google megjithatė kėshillojnė shfrytėzuesit tė shkarkojnė versionet mė tė reja tė cilitdo version mė tė ri tė shfletuesve tė internetit sepse shfletimi do tė jetė dukshėm mė i lehtėsuar dhe mbi tė gjitha mė i sigurt.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://king-rap.tk
 
Google ua plotėson dėshirat shfrytėzuesve tė IE 6
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: