ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
2012 beqiri PORNO krasniqi nokia BAJRAM double genta numri dashuri nika elvana gashi dashurie druri anglisht meda kosoves komandat celular murlan numrin gjata loja ismajli shkronja
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Vjen trashėguesi i celularit LG Prada

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
RiRi
Admin
Admin


Numri i postimeve : 114
Join date : 09/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Vjen trashėguesi i celularit LG Prada   Sun Sep 07, 2008 5:22 pmCelulari ekskluziv i LG-sė Prada sė shpejti do tė bėhet me trashėguesin e tij me emrin Prada II, derisa tani janė tė njohura edhe specifikat e sakta.
Nėse mund tu besohet thashethemeve tė fundit, Prada e re do tė jetė e pajisur nė njė mėnyrė bukur mbresėlėnėse. Komunikim quad-band, komunikim i tė dhėnave nėpėrmes lidhjeve Wi-Fi, HSDPA e Bluetooth, ekran me diagonale prej tre inēėsh dhe rezolucion 240 x 400 piksela si dhe radio FM.

Kamera e tij ka karakteristika tė shkėlqyera: pesė megapiksela, video incizim dhe blic. Pajisja do tė ketė tastierė tė plotė QWERTY e cila do tė hapet nė rrėshqitje, e krejt kėto e bėjnė celularin njė produkt tė pajisur mirė.


Keni parasysh qė fotografia tė cilėn e kemi paraqitur ėshtė tėrėsisht jozyrtare dhe lehtė ėshtė e mundur qė pajisje do tė duket pak mė ndryshe. Na intereson vetėm ēmimi...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://king-rap.tk
 
Vjen trashėguesi i celularit LG Prada
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: