ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Mini televizor pėr nėn dush

Shko poshtė 
AutoriMesazh
RiRi
Admin
Admin


Numri i postimeve : 114
Join date : 09/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Mini televizor pėr nėn dush   Wed Sep 03, 2008 6:18 pmLinja e televizorėve Bravia nga kompania Sony zgjerohet deri nė banjė. Modeli i fundit rezistent ndaj ujit u dedikohet atyre qė me tė vėrtetė nuk mund tė bėjnė pa serinė e tyre tė preferuar.

Sony Bravia XDV-W600 ėshtė njė televizor i vogėl me ekran tė diagonales prej 4 inēėsh dhe rezolucion 272x480 piksela, derisa ėshtė nė gjendje tė shfaq 6.7 milionė ngjyra. Ka radio tė integruar AM/FM radio dhe 2 GB tė memories sė brendshme, pėrderisa kėnaqėsia do tė zgjasė 23 orė, sepse po aq kohė do tė arrin ta mbajnė dy bateri rimbushėse AA.

Pajisja ėshtė tėrėsisht rezistente ndaj ujit, atė mund ta mbani nė thellėsi deri nė njė metėr me kohėzgjatje prej tridhjetė minutash, e nėse kėnaqeni duke shikuar televizion nė guaskė, sigurisht do tu pėlqen fakti se lundron mbi ujė. Pėrsosmėri.

Ēmimi ėshtė rreth 368 dollarė, qė nuk ėshtė edhe ndonjė ēmim shumė i madh pėr njė pajisje kaq tė lezetshme e praktike.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://king-rap.tk
 
Mini televizor pėr nėn dush
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: