ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Vjen laptopi i vogėl dhe i lirė nga Dell

Shko poshtė 
AutoriMesazh
RiRi
Admin
Admin


Numri i postimeve : 114
Join date : 09/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Vjen laptopi i vogėl dhe i lirė nga Dell   Wed Sep 03, 2008 6:17 pmDell ėshtė kompania tė cilės mė sė miri i shkon pėr dore perfeksionimi i ideve tė huaja, prandaj nuk dyshojmė qė netbooku (lexo: laptopi i vogėl dhe i lirė) nga ta do tė jetė i shkėlqyeshėm. Sipas informacioneve tė fundit ai do tė duhej tė paraqitej nė treg gjatė javės sė ardhshme.

Dell Inspiron 910, siē pohon gazeta prestigjioze Wall Street Journal, do tė duhej tė paraqitej nė treg qysh nesėr, mirėpo pėrkundėr kėsaj specifikat e sakta ende nuk janė tė njohura.

Supozohet se ēmimi do tė jetė mė i ulėt se 400 dollarė, sistemi operativ do tė duhej tė ishte Windows apo Linux, derisa ekrani do tė duhej tė ishte me diagonale prej 8.9 inēėsh, gjersa procesori i cili e fut nė funksion me gjasė do tė jetė Atom nga Intel. Tregu i netbook-ėve tani veēmė ėshtė pėrplot, prandaj nuk do tė ēuditeshim nėse Dell do tė na pėrgatiste edhe ndonjė befasi nė lidhje me kėtė model.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://king-rap.tk
 
Vjen laptopi i vogėl dhe i lirė nga Dell
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: