ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Sony Ericsson nė telashe?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
RiRi
Admin
Admin


Numri i postimeve : 114
Join date : 09/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Sony Ericsson nė telashe?   Tue Sep 02, 2008 6:01 pmKur drejtori ekzekutiv i ndonjė kompanie papritmas fillon tė pėrmend situatėn e keqe nė firmė, atėherė bėhet fjalė pėr ndonjė gafė tė madhe apo mėnyrėn qė nėpėrmes derės sė vogėl tė tėrhiqet vėmendja mbi problemet tė cilat qartazi ekzistojnė. Pikėrisht kjo po ndodhė nė Sony Ericsson.

Sony Ericsson assesi nuk po arrin sukses pėr t’iu ofruar Nokias dhe duket se udhėheqėsit e kompanisė dalėngadalė po i humbin nervat.

Drejtori ekzekutiv, Howard Stringer nė njė intervistė dhėnė gazetės gjermane Die Welt ka deklaruar se “blerja e partnerėve asnjėherė nuk ėshtė njė punė e lehtė' dhe se, nė rast se nuk arrin ta kthejė mbrapsht trendin negativ, Sony Ericsson do tė duhet tė gjej ndonjė “zgjidhje tė saj'.

Me fjalė tjera, Sony, si edhe Motorola, thjesht nuk sheh mėnyra qė tė fillojė tė fitojė mė mirė nga prodhimi i celularėve dhe me gjasė janė duke menduar qė tė shesin krejtėsisht kėtė njėsi apo ta mbyllim.

Ky ėshtė edhe njė lajm i keq pėr tregun e celularėve nė pėrgjithėsi, i cili pas dėshtimit tė Siemens dhe problemeve tė shumta tė Motorolas po ngushtohet rrezikshėm.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://king-rap.tk
 
Sony Ericsson nė telashe?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: