ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
krasniqi elvana nokia loja BAJRAM meda genta shkronja PORNO 2012 numri double kosoves dashuri nika druri ismajli celular anglisht komandat dashurie beqiri murlan gashi numrin gjata
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Google sot lanson shfletuesin e internetit Chrome

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
RiRi
Admin
Admin


Numri i postimeve : 114
Join date : 09/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Google sot lanson shfletuesin e internetit Chrome   Tue Sep 02, 2008 6:00 pmGoogle, "sunduesi i internetit", ka nisur shfletuesin e vet tė internetit Chrome pėr t’iu bėrė konkurrent Internet Explorerit dhe shfletuesit tjetėr alternativ Firefox.

Shfletuesi i ri nga Google ėshtė dizajnuar ashtu qė tė jetė mė i lehtė dhe mė i shpejt nė mėnyrė qė tė mund tė pėrballet sa mė mirė me aplikacionet e ardhshme tė uebit tė cilat mė sė shumti do tė mbėshteten nė video dhe multimedia, shkruan BBC.

Hapi i parė ėshtė lansimi i versionit eksperimental (BETA) pėr Windows i cili do tė jetė i pranishėm nė rreth njėqind shtete, derisa versionet pėr sistemet operative Linux e Macintosh do tė janė nė dispozicion diē mė vonė.

Google edhe mė tutje vazhdon mė zhvillimin e aplikacioneve tė internetit tė cilat po bėhen ēdo ditė e mė tė pranishme, siē janė Google Maps apo Picasa nė tė cilėn mund tė shfletohen fotografitė.

"Pėr ne mė shumti ka qenė e nevojshme tė prodhojmė jo vetėm shfletuesin, por platformėn moderne pėr faqet e internetit dhe aplikacionet", ka deklaruar Sundar Pichai, zėvendėskryetar i Njėsisė pėr produkte, nė blogun zyrtar tė Google.

Chrome versioni eksperimental fillon sot me shpėrndarje nė mėnyrė qė Google sa mė parė tė zvogėloj dominimin e Microsoftit nė tregun kompjuterik.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://king-rap.tk
 
Google sot lanson shfletuesin e internetit Chrome
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: