ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Mos u mashtroni nga metodat e rrejshme tė hakerėve

Shko poshtė 
AutoriMesazh
RiRi
Admin
Admin


Numri i postimeve : 114
Join date : 09/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Mos u mashtroni nga metodat e rrejshme tė hakerėve   Tue Sep 02, 2008 2:01 amSe tė luash pa ditur me mjete tė hakerėve mund tė iu bien kokės njerėzve qė i pėrdorin ato, dėshmon edhe rasti mė i ri i programit me emrin Myspace Cracking tool. Nė vend qė tė futeni nė llogarinė e dikujt nė shėrbimin e internetit MySpace, me kėtė mekanizėm mė shumė do tė jepni tė dhėna pėr vetveten.

Pak kohė mė parė nė internet ėshtė paraqitur programi i cili gjoja dedikohet pėr tė hyrė nė llogari tė tjetėrkujt nė MySpace.

Programi i emėruar Myspace Cracking tool vjen nė formė tė njė dosje me emėrtimin MySpace Cracker v1.0.exe tė cilėn pėr ta pėrdorė duhet fillimisht ta instaloni nė kompjuter. Pėr fat tė keq shumica e atyre qė ‘e kanė hangar foren’, na duhet t’i informojmė qė Myspace Cracking tool do tu merr mjaft informata tuaja personale dhe do t’i dėrgojė ato tek njė person dashakeq anonim, i cili mund tė bėj ēfarė tė dojė me to.

Nė fakt, brenda kėtij programi gjendet skripti programues i emėruar Firefox password grabber, i cili do tė mbledh tė gjitha fjalėkalimet dhe emrat pėrdorues (username – password) tė futura dhe tė ruajtura nėpėrmes shfletuesit Firefox. Jo vetėm qė do t’i merr ato, por me anė tė protokollit FTP automatikisht do t’ia dėrgojė hakerit tė panjohur.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://king-rap.tk
 
Mos u mashtroni nga metodat e rrejshme tė hakerėve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: