ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Samsung e Yahoo shpikin internetin nėpėrmes televizionit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
RiRi
Admin
Admin


Numri i postimeve : 114
Join date : 09/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Samsung e Yahoo shpikin internetin nėpėrmes televizionit   Fri Aug 29, 2008 11:54 pmKompanitė Samsung e Yahoo kanė bashkuar forcat dhe kanė mundėsuar qė interneti tė zhvendoset nga kompjuteri drejt e nė kanalin televiziv, kanė njoftuar mediat e huaja.

Samsung nga Koreja e Jugut nė panairin industrial IFA, i cili mbahet prej sot e deri mė 3 shtator nė Berlin, do tė njoftojė pėr bashkėpunimin me makinėn e kėrkimit tė internetit Yahoo nė sigurimin e shėrbimit tė ri tė qasjes sė internetit nėpėrmes televizionit.

Ky shėrbim do tė quhet “Widget Channel” dhe do tu mundėsojė adhuruesve tė programeve televizive tė pėrdorin mė pak aplikacione tė internetit me qėllim tė pėrmirėsimit tė shikimit tė rėndomtė tė televizionit.

Shikuesit do tė kanė mundėsi tė shohin lajme, informacione financiare dhe parashikime tė motit me anė tė dirigjuesit tė televizionit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://king-rap.tk
 
Samsung e Yahoo shpikin internetin nėpėrmes televizionit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: