ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Oddo premton rikthimin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Oddo premton rikthimin   Fri Aug 29, 2008 10:31 am


Oddo premton rikthimin
Mbrojtėsi i Milanit, Massimo Oddo, ėshtė betuar se do tė kthehet te skuadra e tij pas huazimit njėvjeēar te gjermanėt e Bayern Munich.
“Po largohem pėrkohėsisht nga skuadra ku kam ėndėrruar tė luaj si fėmijė, dhe nga skuadra e cila mė ka mundėsuar tė fitoj trofe tė rėndėsishėm”.

“Ishte njė zgjidhje e vėshtirė, mirėpo kemi arritur njė marrėveshje me klubin dhe i falėnderoj drejtuesit pėr kėtė gjė. Do tė pėrballem me njė sfidė tė re dhe shpresoj tė pėrparoj mė shumė”.

“Bashkėlojatėrve tė mi iu uroj suksese tė mėdha deri sa tė kthehem. Po ashtu dėshiroj t’i falėnderoj tifozėt tė cilėt kanė qenė tė afėrt me mua dhe mė kanė mbėshtetur nė momente tė vėshtira”, ka thėnė ish-lojtari i Lazios pėr faqen zyrtare tė Milanit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Oddo premton rikthimin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sport-
Kėrce tek: