ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Vllaznia pesėshe me kajmak n&#1105; Napoli

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Vllaznia pesėshe me kajmak n&#1105; Napoli   Fri Aug 29, 2008 10:31 amVllaznia pesėshe me kajmak nё Napoli
Ekipi i vetėm shqiptar, qё garonte nё garat evropiane, Vllaznia, ka marrё njё ‘pesёshe’ golash nё ndeshjen e kthimit nё kuadėr tё Kupёs UEFA, si mysafir i ekipit italian Napoli.
Rinaudo hapi serinё e golave tre minuta para fundit tё pjesės sё parё (42’), ndėrsa shtatё minuta pas fillimit tё pjesės sё dytё, Pi shёnoi pёr tё dyfishuar rezultatin.

Tre minuta mё pas, Rinaudo, shёnon golin e dytё tё tij dhe tё tretin pёr ekipn italian, derisa nё dhjetё minutat e fundit, ekipi shkodran pёsoi edhe dy gola tё tjerё, njё nga Lavezzi (80’) dhe njё tjetėr nga Hamsik (87’).

Ndeshja e parё kishte pėrfunduar 3-0 pёr ekipin italian, qё kėshtu kualifikohet me rezultat tё pёrgjithshёm 8-0. Rezultatet nga ndeshjet tjera kualifikuese pёr nё Kupёn UEFA, do t’i gjeni nё pjesėn e djathtё tё ekranit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Vllaznia pesėshe me kajmak n&#1105; Napoli
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kendi Sportivė ::. :: Sport-
Kėrce tek: