ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Madonna tenton t&#1105; ndaloj&#1105; publikimin e letrave

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Madonna tenton t&#1105; ndaloj&#1105; publikimin e letrave   Fri Aug 29, 2008 10:26 am


Madonna tenton tё ndalojё publikimin e letrave
Madonna thuhet se ёshtё duke kėrkuar kėshilla legale nё pėrpjekje pёr tё ndaluar qё letrat eksplicite qё ajo ia ka dėrguar ish-tё dashurit tё saj, tё paraqiten nё njё ekspozitё kujtimore.
Organizatorёt e ekspozitės “Simply Madonna”, shrpesojnё qё tё publikojnė 17 letrat qё Madonna ia kishte shkruar ish tё dashurit dhe truprojės sё saj, James Albright, duke i shfaqur kёto shkrime intime nё Londёr nё vitin e ardhshёm.

“Kush do tё dėshironte qё fjalėt private tё dedikuara dikujt qё e don, t’i zbulohen? Avokatёt kanё dėrguar disa paralajmėrime. Ajo shpreson qё kjo tё funksionojё”, ka thёnё burimi.

Mё shumё se 300 gjёra personale, pёrfshirё veshje, fotografi, skena filmike, kostume dhe gjёra tjera personale qё i kanё takuar yllit tё muzikės pop, do tё shfaqen nё kryeqytetin britanik nё ekspozitėn e paraparё. Ajo pritet tё zgjatё nga 21 shkurti deri nё 22 mars tё vitit tё ardhshёm.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Madonna tenton t&#1105; ndaloj&#1105; publikimin e letrave
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: