ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
dashurie numrin dashuri double celular beqiri numri loja gjata 2012 komandat meda nika nokia elvana PORNO shkronja genta BAJRAM ismajli druri kosoves anglisht krasniqi gashi murlan
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Pitt: Duam edhe dy f&#1105;mij&#1105; t&#1105; tjer&#1105;

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Pitt: Duam edhe dy f&#1105;mij&#1105; t&#1105; tjer&#1105;   Fri Aug 29, 2008 10:22 amPitt: Duam edhe dy fёmijё tё tjerё
Aktori Brad Pitt, i ёshtё rikthyer punės, disa javё pas lindjes sё binjakėve, Knox dhe Vivienne, dhe ka deklaruar se ai dėshiron edhe mё shumё fёmijё.
Pitt, i cili priti lindjen e binekėve nё Nice tё Francёs gjatё muajit tё kaluar, ka thёnё para reporterėve tё Festivalit tё Filmit nё Venecia se “bineqtё janė mirё”, duke pohuar se ai dhe partnerja e tij, Angelina Jolie, janė duke menduar ta zgjerojnė edhe mё shumё strofullin e tyre.

“Do tё kem edhe dy fёmijё mё shumё nё vitin tjetėr”, ka thёnё Pitt. Binjakėt e Pitt dhe Jolie, ishin i pesti dhe i gjashtё fёmijё qё i bashkohen familjes sё tyre, qё pėrfshin edhe tre fёmijё tё adoptuar, Maddox (7-vjeēar), Pax (4-vjeēar) dhe Zahara (3-vjeēare), si dhe njё vajzė biologjike, Shiloh (2-vjeēare).
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Pitt: Duam edhe dy f&#1105;mij&#1105; t&#1105; tjer&#1105;
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: