ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Electra: Nuk shkoj me take nė palestėr

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Electra: Nuk shkoj me take nė palestėr   Fri Aug 29, 2008 10:21 am


Electra: Nuk shkoj me take nė palestėr
Aktorja seksi, Carmen Electra, ka kuptuar se shpenzon shumė kohė duke u veshur me tesha tė cekėta dhe bikini pėr tė bėrė fotografi dhe pėr skena filmike, ndėrkohė qė njerėzit shumė rrallė e shohin atė tė veshur normalisht.
“Njėra nga idetė e gabuara pėr mua ėshtė se njerėzit mendojnė se shėtis rrugėve me minifunda dhe take tė larta vazhdimisht, dhe shkoj me take nė palestėr...”.

“Kur njerėzit mė shohin tė veshur normalisht, ata nuk mund ta besojnė njė gjė tė tillė. Ėshtė diēka vėrtetė e ēuditshme”, thotė aktorja, e cila pranon se nganjėherė as ajo nuk e njeh veten kur ėshtė e veshur nė stilin e Tara Patrick (emri i vėrtetė i bukuroshes).
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Electra: Nuk shkoj me take nė palestėr
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: