ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
numri beqiri meda numrin krasniqi shkronja komandat druri anglisht loja kosoves gjata PORNO genta murlan gashi celular double elvana dashuri ismajli nika 2012 BAJRAM dashurie nokia
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Jonas Brother dhe Kid Rock luftojnė p&#1105;r kreun

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Jonas Brother dhe Kid Rock luftojnė p&#1105;r kreun   Fri Aug 29, 2008 10:21 am


Jonas Brother dhe Kid Rock luftojnė pёr kreun
Pop grupi Jonas Brothers, ka shёnuar edhe javėn e dytё nё krye tё top listёn amerikane tё albumeve, duke e penguar Kid Rock tё ngjitet nё maje tё listės.
Albumi “A Little Bit Longer” i tre vёllezёrve, vazhdon tё mbetet nё krye tё listės, derisa albumi i Kid Rock, ”Rock'n'Roll Jesus” ka arritur vetėm nё vendin e dytё tё top listės.

Rokeri “Staind”, ka bёrё debutimin mё tё mirё tё javės, duke u ngjitur nё vendin e tretё me albumin “The Illusion of Progress”. Tre albumet e fundit tё bendit kanё debutuar qё tё gjitha nё numėr njё.

Albumi me kёngёt e filmit “Mamma Mia!” ndodhet numėr katёr, derisa reperi Ice Cube mbyll top pesėshin, me albumin e ri “Raw Footage”.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Jonas Brother dhe Kid Rock luftojnė p&#1105;r kreun
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: