ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
meda krasniqi BAJRAM elvana gashi PORNO shkronja double genta celular dashuri druri nika 2012 dashurie nokia beqiri numri numrin ismajli gjata loja murlan kosoves anglisht komandat
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Eralda Hitaj nė “Vogue”

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Eralda Hitaj nė “Vogue”   Fri Aug 29, 2008 10:19 am


Eralda Hitaj nė “Vogue”
Modelja dhe “Miss Albania of Universe”, Eralda Hitaj, ėshtė imazhi i ri, nė fushatėn publicitare tė orės “Rolex”.
Reklamat me Eralden gjenden nė disa prej revistave mė tė njohura nė botė, pėrfshirė kėtu dhe edicionet e Vogue tė Francės dhe Indisė.

Sipas “Albaniac.com”, revistat mund tё gjinden nėpėr kioskat e Amerikės dhe Evropės, ndėrsa fotografia ėshtė realizuar nga fotografi i njohur kosovar, Fadil Berisha.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Eralda Hitaj nė “Vogue”
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: