ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
murlan anglisht 2012 gjata dashuri PORNO nokia meda BAJRAM numrin loja druri krasniqi beqiri elvana celular genta ismajli kosoves numri komandat shkronja double gashi dashurie nika
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Tuna fejohet me vėllain e Bertanit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Tuna fejohet me vėllain e Bertanit   Fri Aug 29, 2008 10:17 amTuna fejohet me vėllain e Bertanit
Kėngėtarja nga Maqedonia Tuna lidhjen e saj me Merti Asllanin e ka kurorėzuar me fejesė. Ditė mė parė ēifti tė cilėt patėn ripėrtėrirė lidhjen e tyre tė shkėputur prej kohėsh kanė ndėrruar unazat mes vete.
Nuk ėshtė folur pėr njė martesė tė mundshme megjithėkėtė duket se lidhja mes tyre vetėm sa po shkon duke u forcuar. Merti Asllani ėshtė vėllai i kėngėtarit tjetėr nga Maqedonia, Bertan Asllani.

Merti dhe Bertani janė udhėheqės tė audio dhe video produksionit MBA, i cili tashmė ka realizuar videoklipin mė tė ri tė Tunės, “Inati”. Me kėtė kėngė Tuna nė versionin e parė tė saj nė gjuhėn maqedonase “Prashuvam bez Glas”, ishte konkurruese nė festivalin maqedonas i cili pėrzgjedh kėngėn pėrfaqėsuese tė Maqedonisė pėr “Eurosong”. /Koha Vision
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Tuna fejohet me vėllain e Bertanit
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: