ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Yllka Berisha nė “Miss Earth”?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Yllka Berisha nė “Miss Earth”?   Fri Aug 29, 2008 10:15 am


Yllka Berisha nė “Miss Earth”?
“Miss Kosova 2007”, Yllka Berisha, pritet qė tė merr pjesė edhe nė njė ngjarje ndėrkombėtare tė bukurisė, ku do ta pėrfaqėsoje Kosovėn.
Pas dėshtimit tė saj pėr tė shkuar nė “Miss Universe”, pėr shkak tė problemeve mes bukuroshes Agnesa Vuthaj dhe fotografit Fadil Berisha, bukuroshja kosovare ka aplikuar pėr nė “Miss Earth”, ku edhe pritet qė tė pranohet nė kėtė festival.

Mėsohet se pėr Berishėn ėshtė duke lobuar edhe Agnesa Vuthaj, e cila do tė aplikojė pėr tё. Pėrndryshe, miset kosovare janė tė vetmet qė kanė arritur tė pėrfaqėsojnė Kosovėn nėpėr evenimente ndёrkombёtare.

Sė fundmi, bukuroshja Zana Krasniqi arriti qė tė klasifikohet nė 10-tė mė tė bukurat e “Miss Universe”, dhe tė bėhet fytyrė zyrtare e Sherri Hill.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Yllka Berisha nė “Miss Earth”?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: