ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Diellza konfirmon lidhjen me Edis Kurajėn

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni

avatar

Numri i postimeve : 1130
Join date : 10/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Diellza konfirmon lidhjen me Edis Kurajėn   Fri Aug 29, 2008 10:14 am


Diellza konfirmon lidhjen me Edis Kurajėn
Modelja, kėngėtarja dhe aktorja kosovare Diellza Kolgeci nė njė intervistė dhėnė “Flladit Veror” nė KTV ka folur pėr lidhjen e saj romantike me basketbollistin e njohur kosovar, Edis Kuraja.
Basketbollisti Kuraja ka qenė lojtar i K.B. Prishtina, Mabetex dhe sė fundi luan pėr K.B. Peja. Kolgeci gjatė intervistės ka treguar po ashtu se basketbolli ėshtė njė nga sportet e preferuara tė saj.

Por megjithėkėtė, ajo jo shpesh ėshtė e pranishme nė ndeshjet nė tė cilat paraqitet Kuraja. Sipas modeles kjo ndodh pėr shkak tė angazhimeve tė shumta qė ka.

Gjatė intervistės Kolgeci ka folur edhe pėr njė tjetėr pasion tė saj. Fjala ėshtė pėr motoēiklizmin. Kolgeci njihet si njė ndėr femrat e para tė kryeqytetit, pėr ngasje tė motoēikletave. Por kohėve tė fundit njė gjė tė tillė Kolgeci nuk ėshtė duke e praktikuar shumė, meqė e konsideron si njė pasion ‘tė rrezikshėm’.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Diellza konfirmon lidhjen me Edis Kurajėn
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: .:: Kultura ::. :: V.I.P News-
Kėrce tek: