ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Edhe telefonat VOIP mund tė janė tė bukur

Shko poshtė 
AutoriMesazh
RiRi
Admin
Admin


Numri i postimeve : 114
Join date : 09/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Edhe telefonat VOIP mund tė janė tė bukur   Thu Aug 28, 2008 10:50 pmPėr kėtė pajisje nuk dimė shumė, pėr mė tepėr, e as qė mund tė dimė duke pasur parasysh se bėhet fjalė pėr prototip tė telefonave VOIP. Mirėpo ėshtė dizajnuar aq bukur sa nuk mund ta anashkalojmė.

Telefoni Tatung VOIP do tė duhej tė kishte lidje Bluetooth e Wi-Fi dhe pjesėn e pėrparme tė ndjeshme nė prekje. Opsione dhe taste nuk ka tepėr, mirėpo na duket se ka mjaft pėr krejt ato qė nevojiten nė njė pajisje VOIP.

Se a do tė paraqitet nė treg kjo pajisje dhe me ēfarė ēmimi, kjo ėshtė punė tjetėr, mirėpo edhe nėse nuk ec puna nė aspektin e VOIP, nuk do tė ishim pishman as qė ky dizajn njė ditė tė pėrdoret pėr zhvillimin e telefonave celularė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://king-rap.tk
 
Edhe telefonat VOIP mund tė janė tė bukur
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: