ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 T-Mobile ka shitur mbi 120.000 iPhone 3G

Shko poshtė 
AutoriMesazh
RiRi
Admin
Admin


Numri i postimeve : 114
Join date : 09/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: T-Mobile ka shitur mbi 120.000 iPhone 3G   Wed Aug 27, 2008 4:22 pmKompania gjermane T-Mobile ka njoftuar se prej lansimit tė iPhone 3G, mė 11 korrik tė kėtij viti, ka shitur mbi 120.000 njėsi tė kėsaj pajisje tė ēuditshme, pėrkundėr tė gjitha problemeve me shpėrndarjen tė cilat janė paraqitur, ka deklaruar drejtori ekzekutiv i kėsaj kompanie.

Hamid Akhavan pėr revistėn javore gjermane Focus ka sqaruar se, pėr shkak tė kėrkesės sė madhe, disa nga blerėsit ėshtė dashur tė presin me javė tė tėra qė ky aparat i avancuar t'u arrinte nė adresė tė tyre.

"Parashikimet tona janė tejkaluar", ka thėnė Akhavan nė intervistė pėr Reuters dhe ka shtuar se vetėm nė Gjermani janė shitur 75.000 telefona tė tillė.

Problemet me shpėrndarjen janė paraqitur kur kompania Apple ka vendosur qė produkti tė filloj me shitjen nė 22 shtete njėkohėsisht.

Gjenerata e tretė e telefonave mobil ka lidhje dukshėm mė tė shpejtė tė internetit nga seria e parė e cila ėshtė paraqitur nė treg nė mesin e vitit 2007. Megjithatė, pėrdoruesit nuk janė tėrėsisht tė kėnaqur as me kėtė produkt. Zakonisht ankohen pėr ndėrprerje tė papritura tė bisedave dhe sinjal jostabil tė internetit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://king-rap.tk
 
T-Mobile ka shitur mbi 120.000 iPhone 3G
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: