ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::...
 Home
 Portali
 Forum
 Lista e Antarve
 Galeria
 Lajmet Flash
 Profili
 FAQ
 Testi I Dashuris
favoritos.gif Media & Muzika
 Telivizionet Live
 Video Klipe
 Ruzulltatet Sportive
 Mp3 Falass
 Mp3 RAP
 Kerkesa Muzikore
 Melodi Per Celular
icon_community.gif Argėtim-Zbavitje
 Video Humoristike
 Luani Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi Fotografik
 Tema tė Ndryshme
som_downloads.gif Shkarkime & Links
King-Rap Tolbar
Programe
Shkarko Scripte
Chat Programs
 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko
Moti Momental

Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


Futu nė chat

Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008
HTML clipboard
Top 5 softuerėt antivirus pėr 2008

1. Bit Defender

2. Kaspersky

3. Eset NOD32

4. Trend Micro Antivirus

    plus AntiSpyware 

5. F-Secure Anti-Virus 

SMS Falas nga KING-RaP
Partnerėt
>>> AlBaZeMeR <<<

XoFaCe

->>Ks-MaX <<<---

->> KoSoVa.Li <<<---

 ->> Muzik-Anglisht <<<---

V.I.P Galeri

Top posters
kanuni
 
Xhebraili
 
vissari
 
El-Fuego
 
drini-89
 
RiRi
 
dj-baba
 
dosti
 
king
 
miri
 
Keywords
gjata elvana druri komandat double celular nokia 2012 meda dashurie numrin PORNO loja nika gashi kosoves murlan dashuri beqiri genta shkronja anglisht krasniqi numri BAJRAM ismajli
IP Addressa Juaj&Reklama
IP


Share | 
 

 Tė vegjėl, tė bukur dhe tė menēur – laptopėt pėr qejfin tonė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
RiRi
Admin
Admin


Numri i postimeve : 114
Join date : 09/06/2008

Character sheet
vissi: Lojra

MesazhTitulli: Tė vegjėl, tė bukur dhe tė menēur – laptopėt pėr qejfin tonė   Wed Aug 27, 2008 1:40 amTregu i laptopėve tė vegjėl ėshtė aq i ngopur sa qė prodhuesit duhet me ēdo kusht tė gjejnė mėnyrėn pėr tė tėrhequr publikun e ri. Asus ka vendosur qė kėtė ta arrijė me dy ngjyra tė re tė pajisjeve.

Eee PC 901 XP mund tė blihet qė tani nė ngjyrė qershie. Si efekt shtesė, shtėpiza e tij ėshtė dekoruar me lule tė vogla.

Kolegu i tij, 900 XP, vjen nė ngjyrė vjollce dhe po ashtu ėshtė i dekoruar me njė dizajn tė pacaktuar fantastik.

Duket se pajisjet e reja kanė vėnė nė shėnjestėr tregjet mė tė buta, mirėpo dekorimet janė aq diskrete sa qė mund tė pėrdoren edhe nga pėrdoruesit qė e mbajnė veten pėr ‘burra tė fortė’.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://king-rap.tk
 
Tė vegjėl, tė bukur dhe tė menēur – laptopėt pėr qejfin tonė
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..:: INFORMATIKA ::.. :: Tė Rejat e Teknologjis-
Kėrce tek: